Администратор Човешки Ресурси с Немски и Английски
Ниво:
Начално ниво, Специалист
Сектор:
Човешки ресурси
Език:
Английски, Немски
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на Бързо движещите се хранителни стоки. С цел разширяване на дейността им търсим да назначим:

Администратор човешки ресурси с Немски и Английски

Основни отговорности:
  • Нанася ъпдейти в SAP системата;
  • Проследва коректното изплащане на заплатите и на бонусите на служителите;
  • Проследява присъствието на служителите в системата и администрира болнични и отпуски;
  • Следи за несъответствия в системата и ги отстранява.
Компанията предлага:
  • Атрактивно възнаграждение;
  • Социален пакет, включващ: допълнително медицинско обслужване, ваучери за храна и Мultisport карта;
  • Обучения и Тийм билдинг събития;
  • Сигурни възможности за развитие;
  • Стандартно работно време (Пон- Пет. 8:00- 20:00 ч.);
  • Възможност за работа от вкъщи по време на COVID 19 пандемията;
  • Модерен офис на комуникативна локация.
Изисквания за заемане на длъжността:
  • Отлично ниво на немски и английски език (B2-C1);
  • Добре развити комуникативни умения;
  • Работен опит с MS Office (Outlook, Excel и SAP)
  • Предишен работен опит в сферата на човешките ресурси и администрацията е предимство.
Кандидатствай сега и стани част от мултинационален екип!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Вашият Консултант:
Ванеса Филисян
Младши Консултант "Подбор на персонал"