Администратор бизнес услуги с Италиански език
Език:
Италиански
Вид:
Заплата
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията.
Заедно с тях търсим, хора, които да се присъединят към техните екипи на позицията:
Основни отговорности:

• Предоставяне на информация за продуктите и услугите, чрез директни и индиректни канали;
• Следене на качеството на обслужване на клиентите;
• Анализиране и разрешаване на казуси свързани с продуктите и услугите на компанията.

Компанията предлага:

• Перспектива за развитие в компанията;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Ваучери за храна;
• Спортна карта;
• Модерен офис на комуникативно място (към момента се работи дистанционно).

Основни изисквания:

• Свободно владеене на Италиански (C1-C2);
• Работно ниво на владеене на Английски език (B1-B2)
• Добра компютърна грамотност;
• Опит на сходна позиция или като консултант обслужване на клиенти ще се счита за предимство.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай сега!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017г.
Вашият Консултант:
Ирена Христоскова
Консултант Предварителен подбор