Административен специалист с немски език
Местоположение:
София, Remote
Ниво:
Специалист
Сектор:
Административни и офис дейности
Език:
Английски, Немски
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на индустриалната логистика. С цел разширяване на дейността им търсим да назначим:

Основни отговорности:
  • Получава и проследява фактури и транспортна документация (товарителници, ЧМР и т.н.);
  • Сравнява наличните фактури с поръчките и верифицира получените артикули;
  • Поддържа регистър на входящите документи;
  • Актуализира и/или архивира данни в информацонната система.
Компанията предлага:
  • Отлично възнаграждение;
  • Социален пакет, включващ: допълнително медицинско обслужване, ваучери за храна, безплатен достъп до фитнес;
  • Обучения и Тийм билдинг събития;
  • Сигурни възможности за развитие;
  • Стандартно работно време (Пон- Пет. 9:00- 18:00 ч.);
  • Модерен офис близо до метро.
Изисквания за заемане на длъжността:
  • Отлично ниво на владеене на немски език (C1);
  • Много добро ниво на владеене на английски език;
  • Умения за ефективна писмена и устна комуникация;
  • Работен опит с MS Office (Outlook, Excel).
  • Отговорност и внимание към детайла.

All applications will be treated strictly confidential.

Only short-listed candidates will be contacted.

HRS Bulgaria has License 2361 valid from 15.09.2017
Вашият Консултант:
Веселина Шуманова
Младши Консултант "Предварителен подбор"