Административен координатор с немски език
Ниво:
Начално ниво
Сектор:
Логистика и спедиция, Човешки ресурси, Аутсорсинг
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на индустриалната логистика. С цел разширяване на дейността им търсим да назначим:

Основни отговорности:
  • Получава и проверява фактури, проследява данните във фирмените системи;
  • Комуникира с други отдели при наличие на несъответствия;
  • Оформяне на договори и документи;
  • Поддържа портфолио на услуги и клиенти;
  • Създава регистър и архив.
Компанията предлага:
  • Отлично възнаграждение;
  • Социален пакет, включващ: допълнително медицинско обслужване, ваучери за храна, безплатен достъп до фитнес;
  • Обучения и Тийм билдинг събития;
  • Сигурни възможности за развитие;
  • Стандартно работно време (Пон- Пет. 9:00- 18:00 ч.);
  • Модерен офис близо до метро.
Изисквания за заемане на длъжността:
  • Работно ниво на английски език (B2);
  • Свободно ниво на немски език (В2 - С1);
  • Добре развити комуникативни умения;
  • Работен опит с MS Office (Outlook, Excel).
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
Кандидатствай сега и стани част от мултинационален екип!
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Вашият Консултант:
Ванеса Филисян
Младши Консултант "Подбор на персонал"