Административен координатор с Италиански език
Ниво:
Специалист
Сектор:
Аутсорсинг, Административни и офис дейности
Език:
Английски, Италиански
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата (BGN):
2800 - 3000
В HRS вярваме, че правилната работа може да промени живота на човек, а правилният човек може да промени бизнеса. Ние сме страстни да свързваме нашите кандидати с подходящата работа за тях. Вие не сте изключение!

Богатият опит в индустрията за човешки ресурси ни даде ценни прозрения и обширни познания за корпоративните култури и по този начин ни позволи да намерим най-добрите кандидати за нашите клиенти.

Наш партньор е световноизвестна компания с богата история. Благодарение на успехите си е успяла да развие офисната си мрежа в международен мащаб. Компанията е известна с това, че се грижи за развитието на своите служители и оценява тяхната отдаденост. Убежденията на компанията са, че успехът й зависи от успеха на нейните хора. Позицията, за която търсим кандидати е:

Изисквания:
  • Проследяване и управление на заявки / документация;
  • Създаване / предоставяне на информация за клиентски акаунти в бизнес система;
  • Преглеждане и оценка на отчетите в компанията, с цел идентифициране на скрити рискове или често срещани проблеми.

Условия за работа:
  • Отлично заплащане;
  • Богат социален пакет;
  • Работа от вкъщи по време на Пандемията;
  • Стандартно работно време;
  • Заплатено онлайн обучение;
  • Отлична локация в близост до метро станция;
  • Възможност за развитие в голяма международна компания.

Отговорности:
  • Високо ниво на владеене на италиански език (ниво C1);
  • Работно ниво на владеене на английски език (ниво B2);
  • Отлични комуникационни умения;
  • Безпроблемна работа с Microsoft Office;
  • Предишен опит в комуникация с клиенти или административен опит е задължителен.

Ако позицията представлява интерес за теб, не се колебай да ни изпратиш своята автобиография!

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Вашият Консултант:
Мария Атанасова
Консултант "Предварителен подбор"