Административен асистент – финансов отдел
Ниво:
Специалист
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
Нашият клиент е световен лидер в логистичната индустрия. Компанията предлага несравними по качество логистични решения за различни видове транспорт - морски, въздушен, железопътен и сухопътвен.
В момента за техния финансов отдел търсим да назначим:

Отговорности и задължения:
  • Обработва, регистрира и разрешава запитвания от външни и вътрешни клиенти свързани с фактурирането на входящи и изходящи пратки и услуги;
  • Осигурява навременно и коректно фактуриране и осчетоводяване на фирмените транзакции;
  • Осъществява редовна комуникация с други отдели и клиенти на компанията;
  • Сътрудничи със служителите в отдела за разрешаване на казуси и запитвания свързани с фактури;
  • Осигурява навременно и вярно коригиране на фактури в следствие на постъпили клиентски запитвания;
  • Издава корективни фактури;
  • Извършва ежедневно засичане и закриване на постъпилите в брой плащания;
  • Изготвя анализи и справки за приходите и вземанията от услугите.
Компанията предлага:
  • Безсрочен трудов договор;
  • Много добро възнаграждение;
  • Безплатни фирмени обучения;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Ваучери за храна;
  • Работа в голяма компания, лидер в своята дейност и млад екип от професионалисти;
  • Възможност за професионално и личностно развитие.
Изисквания:
  • Завършено висше образование в сферата на икономиката и/или финанси и счетоводство;
  • Поне година предходен опит на подобна позиция;
  • Много добро владеене на английски език – писмено и говоримо;
  • Отлични умения за работа с Microsoft Office;
  • Отлични комуникационни и организационни умения;
  • Аналитично мислене с фокус към детайла;
  • Мотивация за екипна работа в динамична среда.
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г.

Вашият Консултант:
Цветелина Стефанова
Старши Консултант Подбор на персонал