Търговски представител - Международни пазари
Ниво:
Специалист, Старши специалист
Сектор:
Производство, Продажби
Език:
Английски
Вид:
Постоянна работа
Заплата
Търговски представител – Международни пазари

Отговорности:
  • Разширяване на търговските пазари на компанията в Централна и Западна Европа;
  • Посещения на конференции с цел презентиране на продуктите на компанията;
  • Изграждане на дългосрочни отношения с чуждестранни клиенти;
  • Отлично познаване на продуктите и презентирането им пред заинтересовани лица;
  • Анализиране на постигнатите резултати, изготвяне на отчети и работа в екип.

Привилегии:
  • Позиция в постоянно развиваща се компания, лидер в сферата си на дейност;
  • Добро месечно възнаграждение + бонус система;
  • Допълнителен социален пакет – допълнително медицинско осигуряване, ваучери за храна;
  • Възможност за работа в мотивираща и приятна работна среда;
  • Кариерно развитие в компания с добре изградена структура;

Изисквания:
  • Висше образование – икономическо образование се счита за предимство;
  • Отлично владеене на Английски език;
  • 2 години предишен опит в сферата на търговията е задължителен;
  • Ориентираност към постигане на резултати;
  • Отлични комуникативни умения.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.