Специалист продажби по телефона
Език:
Английски, Немски
Вид:
Постоянна работа
Заплата
В момента работим с официален партньор на немската фирма DKV Euro Service – водеща компания, предлагаща безкасови услуги на автотранспортния бизнес в Европа. Компанията предлага услугите си в над 40 европейски страни, осигурявайки карти с отложено плащане на своите клиенти за зареждане с гориво, плащане на пътни такси и други транспортни услуги.

Във връзка с дейностите по набиране на нови клиенти, тяхното обслужване и администриране в системата и разширяване на съществуващия пазар, екипът има нужда от мотивиран кандидат за позицията на:

Отговорности:
  • Провеждане на телефонни разговори с потенциални клиенти по предварително зададена база данни
  • Поддържане на отношения с клиенти и тяхното консултиране по отношение продуктите и услугите на системата
  • Въвеждане и актуализиране на информацията за клиентите в базата данни
  • Входяща и изходяща кореспонденция от/ на български език
  • Входяща и изходяща кореспонденция с чуждестранния партньор от/на немски или английски език
Изисквания:
  • Много добро владеене на немски и/или английски език (работно ниво, писмено и говоримо
  • Висше икономическо образования ще се счита за предимство
  • Отлична компютърна грамотност и умения за работа с офис-техника
  • Висока инциативност, отговорност, организираност и желание за работа
  • Умения за водене на преговори с клиенти (по телефон)
  • Умения за работа в екип
Компанията предлага:
  • Отлични условия на труд в модерен офис и млад екип
  • Отлично възнаграждение и бонусна схема на база постигнатите резултати
  • Възможност за кариерно развитие
  • Коректност в трудово-правните взаимоотношени
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Вашият Консултант:
Гергана Парушева
Консултант подбор на персонал