Специалист ключови клиенти (Онлайн магазин)
Ниво:
Специалист
Продажби и маркетинг, Административни и офис дейности, Maркетинг, Продажби, E-commerce
Език:
Английски
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
За наш партньор, лидер на пазара на електронната търговия в България, търсим:

Основни задължения:
  • Управлява регистрацията и интегрирането на нови партньори в платформата;
  • Проактивна работа с партньорите, за увеличаване на портфолиото от продукти;
  • Решава оперативни казуси, възникнали при използването на платформата;
  • Работи с база данни.

Компанията предлага:
  • Отлично възнаграждение;
  • Социален пакет, включващ: допълнително медицинско обслужване, ваучери за храна, карта за спорт и др.
  • Обучения и тиймбилдинг събития;
  • Работа в корпоративна, международна среда;
  • Възможности за развитие.

Основни изисквания:
  • Владеене на английски език на добро ниво;
  • Умения за работа в екип;
  • Отлични комуникативни умения;
  • Добра компютърна грамотност (Excel).
HRS Bulgaria вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
Ти не си изключение!

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.