Senior Manual QA
Ниво:
Старши специалист
Сектор:
Информационни технологии
Език:
Английски
Вид:
Пълно работно време
Заплата
В HRS България вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за наш клиент от Gaming индустрията, динамична и бързоразвиваща се продуктова компания, търсим да назначим мотивирани специалисти на позицията Senior Мanual QA.

Задължения на позицията включват:
  • Писане и актуализиране на документация /техническа и функционална спецификация
  • Писане на тест сценарии и тестови кейсове за уеб и мобилни приложения
  • Тестване на уеб и мобилни приложения
  • Носи отговорност за качеството на продукта, бъговете, както и за контрол и приоритизирането на дефектите в тестовите среди
  • Спазване, следване и осъществяване на поставените приоритети от ръководството на компанията
  • Оценка, приоритизиране и координиране на дейностите по тестване
  • Разпределяне и приоритизиране на задачите към екипа
  • Анализ на възникналите проблеми и приоритизиране за техните разрешения
  • Вземане на отговорни решения за кратко време
  • Колаборация с QA екипа, разработчици, мениджъри и други
  • Анализ на текущите процеси и даване на предложения за тяхната оптимизация
  • Развитие на екипа чрез споделяне на знания, опит, ресурси и вътрешни срещи.

Придобивки:
  • Гъвкаво работно време
  • Хоум офис
  • 25 дни платен годишен отпуск
  • 13та заплата
  • 2 пъти годишно преразглеждане на възнаграждението
  • Допълнителен здравен пакет + дентален пакет
  • Мултиспорт
  • Карта за градски транспорт
  • Oрганизиране на тематични вечери
  • Собствен футболен отбор.

Изисквания:
  • Над 4 години професионален опит
  • Познания в създаването и поддържането на документация за осигуряване на качество (Тестов план, тестови кейсове/ скриптове, доклади / анализ на дефекти и др.)
  • Събиране на необходимата информация / документи от различни източници и оценка на информацията за тестване
  • Опит с тестване на уеб и мобилни приложения
  • Много добро разбиране на жизнения цикъл на разработката на софтуер
  • Опит с bug tracking systems
  • Hands on опит
  • Опит в разпределение на задачи и отговорности
  • System integration testing
  • Regression testing
  • Black-box testing.
Плюс:
  • Jira
  • Confluence
  • Разбиране на HTML, CSS
  • Познаване на технологията за релационни бази данни и SQL
  • Опит в среда на тестване на API
  • Опит в хазартната индустрия /Sports Betting and Gaming/
  • Опит с въвеждане и менториране на нови членове на екипа
  • ISTQB certification.

All applications will be treated strictly confidential.
Only short-listed candidates will be contacted.

HRS Services Bulgaria has License № 2280/22.05.2017 for providing human resources services.
Вашият Консултант:
Деница Николова
Консултант Предварителен Подбор на ИТ
Свързани Позиции