Юрисконсулт - капиталови пазари
Ниво:
Начално ниво
Сектор:
Бизнес/Консултантски услуги
Език:
Английски
Вид:
Постоянна работа
Заплата
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е водеща небанкова група, която предоставя продукти и услуги в сферата на търговия на местни и глобални финансови пазари. За тях търсим мотивиран професионалист за позицията:

Юрисконсулт

 Основни отговорности:
  • Изготвя документи свързани с дейността на инвестиционен посредник;
  • Подпомага изготвянето на проспекти за публично предлагане на ценни книжа;
  • Поддържа дружествената документация в съответствие на нормативната рамка и изискванията на дружеството;
  • Съставя договори с клиенти и проекти за споразумения с партньори от страната и чужбина;
  • Води преговори и структурира сделки, включително на облигационни емисии;
  • Осъществява комуникацията между дружествата и компетентните органи;
  • Осигурява правна защита на интересите на дружествата.

Компанията предлага:
  • Добро финансово възнаграждение;
  • Допълнителен социален пакет - допълнително здравно осигуряване, карта за спорт;
  • Осигурени вътрешни обучения и програми за развитие;
  • Възможност за професионално развитие и кариерно израстване;
  • Работа в модерен офис с млад и енергичен екип в динамична среда.

  Изисквания:
  • Завършено висше образование – специалност Право;
  • 3 години юридически опит в областта на капиталовите пазари е задължителен;
  • Отлично писмено и говоримо владеене на английски език;
  • Отлична компютърна грамотност – MS Office;
  • Добре развити аналитични умения и внимание към детайла;
  • Дискретност, професионализъм и отговорност спрямо поверената информация и възложени задачи.

           Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

            Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

           Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Вашият Консултант:
Силвия Маркова
Консултант подбор на персонал