Оперативен счетоводител
Сектор:
Финанси и счетоводство, Банки, Кредитиране
Език:
Български
Вид:
Постоянна работа
Заплата
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Човекът, който би бил най-подходящ за позицията трябва да бъде инициативен, с желание за развитие в тази сфера, с отлични комуникативни умения и добри умения за работа в екип.

Отговорности:
      • Отговаря за своевременната обработка на счетоводните документи и воденето на отчетността на съответното дружество-клиент;
      • Подреждане и архивиране на счетоводни документи и въвеждането им в счетоводен софтуер;
      • Подаване на декларации, справки, уведомления и всякакви други документи в НАП, НОИ, БНБ, банки, общини и друга държавна или общинска институция;
     • Попълва своевременно електронни досиета за клиентите на компанията;
     • Участва в счетоводното и данъчно приключване;
     • Асистира на главния счетоводител при изготвянето на междинните и годишни финансови отчети.

 Компанията предлага:
      • Млад и сплотен колектив;
      • Топ локация в близост до метростанция.
      • Добро стартово възнаграждение
Изисквания:
      • Завършено висше образование в сферата на счетоводството ;
      • Минимум една година опит на сходна позиция;
      • Силно развито чувство за отговорност, внимание към детайла и организираност;